اولین مسابقه عکس پل های ایران

 

 

  

 

2016 SSBC Bridges Photo Contest

 

www.bridge.ws

 

 

  

اولین فراخوان رسمی (آپلود اطلاعات در سایت): 16 اسفند 1394

اولین پیام درج شده فراخوان مسابقه در کانال تلگرام مسابقه: 18 اسفند 1394 (8 مارس 2016) با حدود 10000 بازدید تا تاریخ 29 اسفند 1394 صرفا از کانال تلگرام مسابقه (بجز آمار بسیار بالای بازدیدکنندگان سایت - قایل مشاهده در زیر پیام در کانال تلگرام مسابقه - پس از گذشت 10 روز: به طور میانگین روزی 1000 بازدید از کانال تلگرام مسابقه)

  

 

سطح برگزاری مسابقه: 

 

- مطابق با استانداردها، قوانین و معیارهای انجمن مهندسان عمران آمریکا

- مطابق با عرف اکثر مسابقات معتبر و مرسوم و رایج عکس در ایران و سطح جهان

- مطابق با ضوابط و مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

 

  

موضوع عکس:

 

انواع پل های واقعی موجود در کشور (در حال بهره برداری، در حال ساخت و ...) شامل:

- انواع پل های کوچک و بزرگ درون شهری، برون شهری، روستایی و ... برای عبور وسایل نقلیه سبک (اتومبیل، موتور سیکلت و ...) و سنگین (کامیون، تریلی و ...)

- پل های تاریخی و میراث فرهنگی

- پل های راه آهن

- پل های مونوریل

- پل های عابر پیاده

- انواع پل های شناور بر روی آب

- پل های فضای سبز (موجود در پارک ها، جنگل ها و ...)

- پل های زمان جنگ

- پل های پیست دوچرخه سواری

 

 

اهداف برگزاری مسابقه:

 

- شناسایی انواع مختلف پل های کشور و معرفی آن ها به عموم جامعه

- معرفی کارفرمایان، شرکت های مهندسین مشاور، پیمانکاران و مجریان پل های کشور (با معرفی پل های طراحی و ساخته شده توسط این نهادها و شرکت ها)

- تبادل آخرین تجارب و دستاوردها در صنعت پل سازي کشور

- ترویج رقابت های علمی و تخصصی سازنده در میان اساتید، دانشجویان، متخصصان، مهندسان، عکاسان، معماران، طراحان، سازندگان و سایر علاقمندان

- اشاعه فرهنگ خودباوری و نهادینه تر شدن شعار "ما می توانیم"

- تاکید بر بومی سازی فناوری های نوین در ساخت و ساز پل های مدرن کشور

- افزایش خلاقیت و نوآوری در ساخت و ساز پل های کشور

- کارآفرینی و فراهم آوردن بستر مناسب جهت رشد، بالندگی و شکوفایی استعدادهای درخشان و بالقوه نخبگان و مهندسان جوان پل جهت ورود به پروژه های عظیم پل در کشور

- تاکید بر ضرورت حفظ و نگاهداری آثار و ارزش های ملی، پل های تاریخی و میراث فرهنگی و صیانت از آثار فرهنگی و هنری

- تاکید بر لزوم توجه به حفاظت از محیط زیست، حفظ و گسترش منابع طبیعی، توسعه پوشش ‌های گیاهی به منظور ایجاد فضای سرسبزتر در راستای جذب گردشگر، رونق صنعت گردشگری و افزایش جذب توریست در همجواری های پل های مطرح و تاریخی کشور

- گرامیداشت یاد و خاطره مهندسان حماسه‌ ساز در احداث پل ها در مناطق جنگی

  

 

برخی از ویژگی های بارز این مسابقه نسبت به سایر مسابقات مشابه در ایران و جهان:

 

1- برگزاری مسابقه به صورت کاملا رایگان و بدون دریافت هزینه ثبت نام

2- تعداد بالای نفرات برتر انتخابی

3- اخذ رای گیری توسط عموم و عدم وجود کمیته داوران (به منظور جلوگیری از اعمال نظرات شخصی و سلیقه ای و احیانا بروز تقلبات شایع)

4- اولین و بزرگترین مسابقه در نوع خود (انواع پل های یک کشور)

5- استفاده از شبکه اجتماعی محبوب (یوزر فرندلی) تلگرام به عنوان اپلیکیشن رسمی و سامانه ای با کاربری آسان، قابل دسترس، غیرفیلتر شده و رایگان برای همگان در کشور (علارغم فیس بوک، اینستاگرام و ...) جهت برگزاری مسابقه

6- عدم امکان هیچ گونه تقلب در روند برگزاری مسابقه (با استفاده از اپلیکیشن معتبر و بین المللی تلگرام)

7- صرفا نمایش عکس های مسابقه و اطلاعات مربوطه در سامانه برگزاری مسابقه (کانال تلگرام) و عدم درج هر گونه تبلیغات و مطالب غیرمرتبط با مسابقه (حتی تبلیغات مربوط به مجری مسابقه)

8- حفظ امانت داری، امنیت بالا، محفوظ ماندن و عدم نمایش مشخصات شخصی و خصوصی شرکت کننده در مسابقه برای سایرین (عکس شخص، شماره تماس، ایمیل و ...) به عنوان یکی از محاسن و قابلیت های کانال تلگرام

9- عدم شرکت مجری مسابقه (شرکت سراسازان بصیر) و هیچ یک از دست اندرکاران و کارکنان آن در مسابقه

 

 

نحوه انتخاب نفرات برتر: 

 

نفرات برتر توسط رای گیری عموم انجام خواهد پذیرفت. این رای گیری بر اساس میزان بازدیدکنندگان عکس ها توسط هر شخص بازدید کننده ای از هر کجای جهان بدون هیچ گونه محدودیتی خواهد بود.

 

از جمله مواردی که می تواند مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد (اشتراک گذاری عکس ها):

- هنر و تکنیک عکاسی

- تازگی نوع نگاه

- کیفیت عکس

- جذابیت موضوع

- ساختار فنی و مهندسی پل از لحاظ سازه ای

- به کارگیری روش ها و تکنولوژی های نوین در ساخت پل

- زیبایی ظاهری پل

- وجه تمایز پل (طویل بودن، مرتفع بودن، معلق بودن و ...)

 

 

قوانین 20 گانه ارسال عکس ها:

 

1- کلیه اطلاع رسانی های مربوط به مسابقه تنها از طریق سایت www.bridge.ws (ری دایرکت شده به صفحه www.ssbc.ir/contests/bridges2016 در سایت شرکت سراسازان بصیر) صورت می پذیرد و سایت مذکور تنها مرجع قانونی اخبار مربوط به مسابقه خواهد بود.

2- شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است. شرکت کنندگان می توانند شامل اساتید، دانشجویان، مهندسان، عکاسان، معماران، طراحان، سازندگان، افراد سرشناس و محبوب و معروف (بازیگران، هنرمندان و ...)، افراد مطرح و محبوب در شبکه های اجتماعی و در دنیای ارتباطات اینترنتی و سایر علاقمندان باشند. کلیه عکاسان آماتور و حرفه ‌ای از سراسر ایران می ‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

3- عکس می تواند از سوی اشخاص واجد صلاحیت حقیقی (حداقل 18 سال سن) یا حقوقی (شرکت ها، موسسات، انجمن ها و ... رسمی ثبت شده) ارسال گردد.

4- در این مسابقه عکس ‌هایی پذیرفته می‌ شود که در محدوده جغرافیایی ایران عکاسی شده باشد.

5- وارد شدن هر شخص حقیقی یا حقوقی به این مسابقه با ارسال آثار، در حقیقت به معنای پذیرش تمامی شرایط، ضوابط، قوانین و مقررات حاکم بر این مسابقه بوده و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده به عهده مجری مسابقه خواهد بود.

6- حداقل تعداد مجاز ارسال عکس برای شرکت در مسابقه توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی حاوی یک عدد عکس می باشد. ارسال بیش از یک عکس برای شرکت در مسابقه امکان پذیر است. حداکثر تعداد عکس های مجاز ارسالی توسط هر شخص حقیقی (هر عکاس) 3 عدد می باشد. حداکثر تعداد عکس های مجاز ارسالی توسط هر شخص حقوقی (عکاسان آن شرکت، موسسه، انجمن و ...) 10 عدد می باشد.

7- عکس بایستی واقعی و از پل های موجود در کشور گرفته شده باشد. طراحی ها و نقاشی ها و نیز پل های خارج از کشور مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

8- تمامی عکس های ارسالی به مسابقه بایستی اصل و ارجینال و تنها توسط خود شخص (فرد ارسال کننده) گرفته شده باشد و کلیه قوانین کپی رایت رعایت گردد. همچنین بایستی عکس‌های ارسالی صرفا جهت شرکت در این مسابقه گرفته شده باشد و در مسابقات دیگر امتیازی نیاورده باشد. مسئولیت و عواقب ارسال عکس، صرفا با خود شخص خواهد بود. ارسال اثر توسط عکاس و شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس‌ ها است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت کننده خواهد بود و علاوه بر شکایات قانونی و تشکیل پرونده های حقوقی و ادعای خسارت، جوایز ارائه شده از طرق قانونی نیز اخذ خواهد شد.

9- عکس می تواند توسط انواع دوربین های عکاسی، دوربین های دیجیتال، دوربین های گوشی موبایل یا تبلت و ... گرفته شود.

10- کلیه عکس ها با کیفیت مناسب و قابل قبول ارسال گردد.

11- فرمت فایل عکس های ارسالی بایستی قابل مشاهده برای همگان (قابل شناسایی در اپلیکیشن تلگرام) باشد.

12- ابعاد عکس ها دلخواه بوده و محدودیتی در آن نمی باشد. تنها بایستی در ابعادی باشد که برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده باشد.

13- نوع عکس می تواند رنگی یا سیاه سفید باشد.

14- اعمال هر گونه متدهای ویرایش، بلامانع است. اما دستکاری و ویرایش ساختاری در عکس ‌ها مجاز نیست و عکاسان تنها می‌توانند در حد استانداردهای پذیرفته شده عکاسی مستند و فتوژورنالیسم اقدام به ویرایش و ادیت عکس‌ ها نمایند. ویرایش عکس ‌ها تنها در حدی که به اصالت تصویر، خدشه وارد نکند مورد قبول است. هیچ گونه ترفندی که جنبه مستند بودن عکس را مخدوش نماید، مورد قبول نیست. اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی، کراپ در عکس ‌ها و ... در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد قابل قبول است. اصالت عکس بایستی حفظ گردیده و از پاک نمودن یا اضافه نمودن هر گونه شیئی از عکس (شامل افراد، حیوانات، منظره و ...) پرهیز شود. اما در صورت نیاز و ضرورت مي توان بخشی از بك گراند تصوير را محوتر نمود، اين امر مخصوص مواردي است كه به عنوان مثال شخص یا شیئی در زمينه عكس وجود دارد كه به تشخیص عکاس، رویت آن به زیبایی یا مفهوم عکس، خلل قابل توجهی اعمال می نماید. اضافه نمودن متن، اطلاعات شناسایی شخصی (نام، ایمیل، امضا و ...) و ... به عکس امکان پذیر نمی باشد. آثار ارسالی باید فاقد هرگونه کادر، قاب، حاشیه، لوگو، آرم یا هر نشانه دیگری باشد.

15- هر عکس باید به صورت مستقل ارسال گردد و نباید دو عکس یا بیشتر توسط نرم‌ افزار در یک کادر کنار هم قرار گیرد.

16- عکس بایستی به گونه ای گرفته شود که پل کاملا واضح و قابل تشخیص و شناسایی باشد.

17- شی و موضوع اصلی عکس بایستی پل باشد و وجود تصویر شخص یا اشخاص به صورت واضح در عکس ممنوع است اما از فاصله دور و یا به صورت جمعی در شلوغی جمعیت بلامانع است.

18- در ارسال عکس ها نهایت دقت به عمل آید. تنها یک بار ارسال عکس ها امکان پذیر خواهد بود.

19- از اشاعه فرهنگ خرافات و موهومات پرهیز گردد. از ارسال عکس های مبتذل و مغایر با هنجارهای اجتماعی پرهیز گردد. از موضوعات سیاسی و مخرب افکار عمومی که موجب متشنج شدن فضای مسابقه شود، پرهیز گردد. ادب و اخلاق، توهین نکردن به اعتقادات، دیدگاه ها آیین ها و خرده فرهنگ ها رعایت گردد.

20- با توجه به آنکه رای گیری توسط عموم انجام پذیرفته و مجری مسابقه و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری، هیچ گونه دخل و تصرفی در انتخاب نفرات برتر نخواهند داشت، لذا بایستی به نتایج مسابقه (نظرات رای دهندگان) کاملا احترام گذاشته شود.

 

 

مجری مسابقه: 

 

شرکت سراسازان بصیر (پل: آغازگر لوگوی شرکت)

 

شرکت سراسازان بصیر

 

آسیا همایش

 

  

رئیس، دبیر و ناظر عالی مسابقه: 

 

دکتر حمید یعقوبی سرای

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سراسازان بصیر

 

برخی از سوابق داوری در رویدادهای تخصصی پل در عرصه بین المللی:

 

- در آمریکا:

با سابقه داوری در مسابقات بین المللی عکس پل توسط انجمن مهندسان عمران آمریکا (در سه مسابقه آخر در سال های 2013، 2014 و 2015)

ASCE Bridges Photo Contest

American Society of Civil Engineers (ASCE)

 

- در ترکیه:

• عضو کمیته علمی (Scientific Committee) و عضو مشاوران کمیته برگزاری (Advisory to Organizing Committee) و داور مقالات کنفرانس بین المللی:

Istanbul Bridge Conference

11-13 August, 2014, Istanbul, Turkey

مشاهده عضویت در کمیته ها (سایت          تصویر:  نمای نزدیک     نمای دور)

مشاهده این عضویت ها در برنامه کنفرانس

 

• عضو کمیته علمی سمپوزیوم بین المللی:

8th International Symposium on Steel Bridges: Innovation & New Challenges 2015 (SBIC-2015)

14-16 September, 2015, Istanbul, Turkey.

مشاهده عضویت (سایت           تصویر1          تصویر2)

مشاهده عضویت در فراخوان اولیه مقاله

 

• عضو کمیته علمی و داور مقالات کنفرانس بین المللی:

Istanbul Bridge Conference 2016

8-10 August, 2016, Istanbul, Turkey

مشاهده دعوتنامه

مشاهده عضویت (سایت           تصویر)

مشاهده عضویت در برنامه کنفرانس

مشاهده حکم داور مقالات

 

 

جوایز:

  

نفر اول:

1- لوح تقدیر

2- چاپ عکس به عنوان یکی از 12 عکس برای یکی از 12 ماه سال (در ماه تولد عکاس – در صورت یکسان بودن ماه تولد در میان 12 نفر اول مسابقه: اولویت انتخاب ماه به ترتیب از نفر اول مسابقه تا نفر 12 ام) با ذکر نام عکاس در تقویم رومیزی سال 1396 شرکت سراسازان بصیر (SSBC’s 2017 Bridges Calendar)

3- ارسال عکس برای مسابقه عکس پل های انجمن مهندسان عمران آمریکا با جوایز نفیس

(در صورت برداشته شدن تحریم امکان ارسال عکس برای شهروندان ایرانی و امکان انجام رایزنی و مذاکرات) 

 

نفر دوم:

1- لوح تقدیر

2- چاپ عکس به عنوان یکی از 12 عکس برای یکی از 12 ماه سال (در ماه تولد عکاس – در صورت یکسان بودن ماه تولد در میان 12 نفر اول مسابقه: اولویت انتخاب ماه به ترتیب از نفر اول مسابقه تا نفر 12 ام) با ذکر نام عکاس در تقویم رومیزی سال 1396 شرکت سراسازان بصیر (SSBC’s 2017 Bridges Calendar)

 

نفر سوم:

1- لوح تقدیر

2- چاپ عکس به عنوان یکی از 12 عکس برای یکی از 12 ماه سال (در ماه تولد عکاس – در صورت یکسان بودن ماه تولد در میان 12 نفر اول مسابقه: اولویت انتخاب ماه به ترتیب از نفر اول مسابقه تا نفر 12 ام) با ذکر نام عکاس در تقویم رومیزی سال 1396 شرکت سراسازان بصیر (SSBC’s 2017 Bridges Calendar)

 

نفر چهارم تا دوازدهم:

چاپ عکس به عنوان یکی از 12 عکس برای یکی از 12 ماه سال (در ماه تولد عکاس – در صورت یکسان بودن ماه تولد در میان 12 نفر اول مسابقه: اولویت انتخاب ماه به ترتیب از نفر اول مسابقه تا نفر 12 ام) با ذکر نام عکاس در تقویم رومیزی سال 1396 شرکت سراسازان بصیر (SSBC’s 2017 Bridges Calendar)

 

 

نحوه دریافت جوایز:

 

مراجعه حضوری به شرکت با ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه به همراه عکس رسمی پرسنلی و تکمیل فرم دریافت جوایز (شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه، تلفن ثابت، آدرس منزل و محل کار، نام محل کار به همراه سمت، نام دانشگاه به همراه مقطع تحصیلی و ...)

 

 

معرفی مشخصات سامانه ارسال و نمایش عکس ها و فعالیت های مربوط به مسابقه:

 

آدرس کانال تلگرام مسابقه:  telegram.me/bridges2016   

آیدی کانال تلگرام مسابقه: bridges2016@ 

کانال تلگرام مسابقه

 

آدرس تلگرام دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر (مجری مسابقه) صرفا جهت ارسال عکس و مدارک ثبت نام: telegram.me/contests 

آیدی تلگرام دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر (مجری مسابقه) صرفا جهت ارسال عکس و مدارک ثبت نام: contests@

تلگرام دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر

(مجری مسابقه)

 

آدرس شخصی تلگرام رئیس، دبیر و ناظر عالی مسابقه صرفا جهت ارتباط مستقیم به منظور طرح هر گونه پیشنهاد و انتقاد: telegram.me/hamid_yaghoubi_saray 

آیدی شخصی تلگرام رئیس، دبیر و ناظر عالی مسابقه صرفا جهت ارتباط مستقیم به منظور طرح هر گونه پیشنهاد و انتقاد: hamid_yaghoubi_saray@

  

تلگرام شخصی رئیس، دبیر و ناظر عالی مسابقه

(صرفا جهت ارتباط مستقیم به منظور طرح هر گونه پیشنهاد و انتقاد)

 

 

مراحل گام به گام عضویت در کانال تلگرام مسابقه:

 

1- نصب اپلیکیشن تلگرام به صورت کاملا رایگان بر روی موبایل (در گوشی های ios از قبیل اپل: تهیه از طریق App Store و در گوشی های اندروید از قبیل سامسونگ و ...: تهیه از طریق نرم افزار بازار و ...) یا کامپیوتر (با انتخاب نوع سیستم در منوی Apps در سایت www.telegram.org)

2- اپلیکیشن تلگرام بایستی بروزرسانی گردد. قابلیت کانال به تازگی به اپلیکیشن تلگرام افزوده گردیده و نسخه های قدیمی تر اپلیکیشن تلگرام، از کانال پشتیبانی نمی کند.

3- با یکی از 4 روش زیر می توان به صفحه کانال مسابقه وارد گردید:

3-1- یک صفحه چت (Chat) با یکی از دوستان نزدیک باز گردیده و سپس عبارت bridges2016@ (آیدی عضویت در کانال مسابقه) تایپ (بین @ و نام کانال bridges2016 هیچ فاصله ای نبایستی باشد) و برای شخص مورد نظر ارسال (Send) گردد. پس از ارسال آیدی عضویت در کانال مسابقه (bridges2016@)، آیدی مذکور روی صفحه چت با رنگ آبی نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن، می توان به صفحه کانال مسابقه وارد گردید.

3-2- در یکی از مرورگرها (گوگل کروم یا فایرفاکس یا سفری یا اینترنت اکسپلورر یا ...)، آدرس کانال مسابقه (telegram.me/bridges2016) تایپ گردیده و لینک مربوطه اجرا گردد. زمانی که صفحه مربوط به لینک باز گردید، با کلیک بر روی دگمه سبزرنگ (Open Channel)، می توان به صفحه کانال تلگرام مسابقه وارد شد.

3-3- کلیک بر روی آیکن کانال تلگرام مسابقه:

کانال تلگرام مسابقه

 

3-4- کلیک بر روی آیدی کانال تلگرام مسابقه (bridges2016@) مندرج در زیر هر عکس پل مربوط به مسابقه (مشاهده شده در تلگرام)

4- پس از ورود به صفحه کانال تلگرام مسابقه، در پایین صفحه کانال، گزینه‌ Join قرار دارد. بایستی آن را انتخاب (کلیک) تا عضو کانال گردید. اشتباهی که اکثر کاربران آن را انجام می‌دهند این است که وقتی صفحه‌ کانال در تلگرام باز می‌ شود، تصور می نمایند که عضو کانال شده ‌اند؛ در صورتی که اگر گزینه‌ Join که در پایین هر صفحه کانال وجود دارد، انتخاب نگردد، عضویت در کانال انجام نخواهد گردید.

 

 

مراحل گام به گام ثبت نام در کانال تلگرام مسابقه:

 

ثبت نام قطعی و نهایی شامل 2 مرحله بوده که بایستی مدارک ثبت نام دقیقا هم زمان (از طریق کانال تلگرام) ارسال گردد:

 

1- ارسال مشخصات شخص ثبت نام کننده جهت حضور در مسابقه (نام و نام خانوادگی، شماره همراه و ایمیل)

2- ارسال عکس یا عکس های پل صرفا همراه با نام و مکان آن ها جهت نمایش (عینا مطابق با فرمت اشاره شده در ذیل) در کانال تلگرام مسابقه

 

 

توضیحات مندرج در زیر هر عکس پل نمایش داده شده در کانال تلگرام مسابقه:

 

اولین مسابقه عکس پل های ایران

www.bridge.ws

نام پل، مکان پل

عکس از: نام و نام خانوادگی عکاس

bridges2016@

 

 

نحوه ارسال عکس ها و مدارک ثبت نام از طریق تلگرام:

 

با یکی از 4 روش زیر می توان عکس ها و مدارک ثبت نام را ارسال نمود:

 

1- با ورود به کانال تلگرام مسابقه و سپس کلیک بر روی تصویر اصلی پروفایل کانال مسابقه (در تلگرام های گوشی های همراه) یا نام کانال مسابقه (در تلگرام های نصب شده بر روی کامپیوتر) و سپس کلیک بر روی عبارت contests@ (آیدی دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر به عنوان مجری مسابقه) در بخش توضیحات تکمیلی کانال مسابقه (description)، می توان به صفحه مربوطه وارد گردید و عکس ها و مدارک ثبت نام را دقیقا هم زمان ارسال نمود.

2- یک صفحه چت (Chat) با یکی از دوستان نزدیک باز گردیده و سپس عبارت contests@ (آیدی دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر به عنوان مجری مسابقه) تایپ (بین @ و نام contests هیچ فاصله ای نبایستی باشد) و برای شخص مورد نظر ارسال (Send) گردد. پس از ارسال، آیدی مذکور روی صفحه چت با رنگ آبی نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن، می توان به صفحه مربوطه وارد گردید و عکس ها و مدارک ثبت نام را دقیقا هم زمان ارسال نمود.

3- در یکی از مرورگرها (گوگل کروم یا فایرفاکس یا سفری یا اینترنت اکسپلورر یا ...)، آدرس دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر به عنوان مجری مسابقه (telegram.me/contests) تایپ گردیده و لینک مربوطه اجرا گردد. زمانی که صفحه مربوط به لینک باز گردید، با کلیک بر روی دگمه سبزرنگ (Send Message)، می توان به صفحه مربوطه در تلگرام وارد شد و عکس ها و مدارک ثبت نام را دقیقا هم زمان ارسال نمود.

4- کلیک بر روی آیکن تلگرام دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر (مجری مسابقه) و سپس ارسال دقیقا هم زمان عکس ها و مدارک ثبت نام

 

تلگرام دپارتمان مسابقات شرکت سراسازان بصیر

(مجری مسابقه)

 

 

تاریخ های مهم:

 

- عکس ‌ها می ‌توانند در هر زمان گرفته شده باشند.

- عکس های ارسالی پس از بررسی بر طبق قوانین مسابقه و کنترل مدارک ثبت نام، در اسرع وقت به کانال مسابقه وارد می گردد. با توجه به فرصت مناسب و کافی جهت تبلیغات، نگرانی در خصوص عدم درج آنی عکس ها در کانال و بازماندن از رقبا کاملا بی معنا خواهد بود.

- شرکت کنندگان می ‌توانند بلافاصله پس از ثبت نام، به اشتراک عکس های خود به دوستان و نیز در گروه های مختلف تلگرام که عضو می باشند، بپردازند.

- عکس ها به ترتیب زمان ارسال در کانال مسابقه قرار خواهند گرفت و عکس هایی که زودتر ارسال گردد، در ابتدا نمایش داده خواهد شد. لذا طبیعی است که ثبت نام نهایی زودتر، تاثیر مطلوب تری در میان بازدیدکنندگان خواهد داشت و از سوی دیگر، فرصت تبلیغات و امکان معرفی عکس ها به دیگران را افزایش خواهد داد.

- پس از پایان مسابقه، برندگان و نفرات برتر معرفی می گردند.

 

 

نحوه اشتراک عکس ها:

 

1- شماره بازدید هر عکس، عدد درج شده در سمت راست آیکون تک چشم کوچک (سمت چپ ساعت درج عکس) زیر عکس می باشد که نشانگر میزان مشاهده (باز کردن) عکس توسط بازدیدکنندگان است و نفرات برتر مسابقه نیز از همین طریق انتخاب و معرفی خواهند شد. لازم به ذکر است هنگامی که عدد بازدید به تعداد 1000 مورد می رسد به صورت 1k،  به تعداد 2000 به صورت 2k و ... نمایش داده می شود. همچنین بدیهی است که با بازدید هر نفر (هر حساب کاربری تلگرام)، تنها یک شمارش به تعداد آراء افزوده می گردد و تعداد بازدیدهای بیشتر توسط یک شخص به خصوص (یک حساب کاربری در تلگرام)، تاثیری در میزان آراء نخواهد داشت.

2- عكس یا عکس ها بایستی از طریق کانال تلگرام مسابقه به تمامي گروه ها و دوستان صرفا فوروارد (نه کپی پیست) گردد تا آمار بازديد عکس، بالاتر رود. در حین حال که بازدیدکنندگان تصادفی نیز که عضو کانال می گردند، وجود دارند و می توانند به این بازدید ها بیفزایند.

3- پس از وارد شدن عکس ها در کانال مسابقه، در بخش پایین عکس در سمت راست، بایستی بر روی علامت فلش کلیک گردیده (در تلگرام های گوشی های موبایل) و یا بر روی عکس، راست کلیک و سپس فوروارد نموده (در تلگرام های نصب شده بر روی کامپیوتر) و با انتخاب گروه ها و دوستان، عکس ها ارسال گردد. 

4- برای باقی ماندن در مسابقه، نباید تحت هیچ شرایطی از کانال تلگرام مسابقه خارج گردید.

 

 

اطلاعات تماس با دبیرخانه مسابقه:

 

وب‌ سایت: www.bridge.ws

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن دبيرخانه: 22131707 - 22131773 - 22373361   

فکس دبيرخانه: 22373023

آدرس دبیرخانه: تهران - سعادت آباد - خ سرو غربي - خ بخشايش - خ 15 غربي - پلاک 9 - طبقه 1- واحد 2

 

 

شرکت سراسازان بصیر

 لوگوی شرکت سراسازان بصیر

Sara Sazane Basir Company (SSBC)  

آدرس شرکت سراسازان بصیر

آدرس شرکت سراسازان بصیر

آدرس دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - خ سرو غربي - خ بخشايش - خیابان میرزایی (15 غربي) - پلاک 9 - بلوک غربی - طبقه 1- واحد 2

کد پستی: 1998885153

سایت: www.SSBC.ir

ایمیل: info@SSBC.ir

تلفن: 22131707 - 22131773 - 22373361   

فکس: 22373023 

نقشه شرکت سراسازان بصیر

Top of Page